Wystawy/Shows

 

RED WHITE LUCK z Kojca Coli - suka/female - SHIH-TZU

   

2014


Leszno 01.06 14 otwarta doskonała 1/1 CWC

WALENTYNKOWA BYDGOSZCZ doskonała 2/4 s. OTAKAR VANDROUS


2013

  

TORUŃ 18.08.13 pośrednia - DOSKIONAŁA 1/1 CWC s. RADVANSZKY KATALIN

TORUŃ 17.08.13 pośrednia - DOSKONAŁA 1/1 CWC s. ANNA REDLICKA

MIĘDZYNARODOWA WROCŁAW - DOSKONAŁA 2/3 s. PHILOMENA LEONARD

ŚWIEBODZICE 28.07,13 KL. OTWARTA - DOSKONAŁA 2/2

ŚWIEBODZICE 27.07.13 KL.OTWARTA - 1/2 CWC BOS s. PANOS DEMETRIOU

MIĘDZYNARODOWA WARSZWA kl. Młodzieży - doskonała 2/4 s. GRZEGORZ ROBAK

BYTOM 19.05.13 kl. młodzieży doskonała - 1/2 zwycięzca młodzieży s. Zdenka

ŚWIEBODZICE kl. szczeniąt - W.O. 2/2 s. PETER REHANEK

 


2012

   

ZIELONA GÓRA 23.09.12 - WO 1/2 NAJLEPSZE BABY s. Wanda Kowalska

CHORZÓW 15.09.12 - WO LOK.1 s. Grzegorz Robak

ŚWIEBODZICE 28.07.12 - WO 3/3 s. Grzegorz Robak

  

NATURALLY RISING STAR z Kojca Coli - suka/female - SHIH-TZU

   

2013

   

TORUŃ 18.08.13 CHAMPIONÓW - DOSKONAŁA CWC s. RADOWANSZKY KATALIZ

TORUŃ 17.08.2013 CHAMPIONÓW - DOSKONAŁA CWC s. ANNA REDLICKA

MIĘDZYNARODOWA SLOWACJA NITRA 02.06.13. - DOSKONAŁA R.CAC

MIĘDZYNARODOWA SLOWACJA NITRA 31.05.2013. KL.OTWARTA DOSKONAŁA R.CAC s. WLADIMIR JAWORCIK

MIĘDZYNARODOWA ZIELONA GÓRA 2-3.03.13 KL. OTWARTA - DOSKONAŁA 1/1 CWC RES.CACIB s. AENKA POKORN

MIĘDZYNARODOWA SLOWACJA NITRA 24.02.2013 POŚREDNIA - CAC

MIĘDZYNARODOWA SLOWACJA NITRA 23.02.2013 POŚREDNIA - CAC

NOCNA BYDGOSZCZ 9.02.13 KL. OTWARTA - DOSKONAŁA CWC s. OLIVER SIMON

WALENTYNKOWA BYDGOSZCZ 8-9.02.13 KL. OTWARTA - DOSKONAŁA CWC s. OTAKAR VONDROUS

   


2012

    

MIĘDZYNARODOWA SLOWACJA 02.12.2012 KL. POŚREDNIA R.CAC s. VLADIMIR JAVORCIK

MIĘDZYNARODOWA SLOWACJA-NITRA 01.12.2012 KL. POŚREDNIA - CAC s. PRIMOZ PEER

BYDGOSZCZ 24-25.11.12 KL. POŚREDNIA - DOSKONAŁA 2/2 s. VIERA VITKOWA

MIĘDZYNARODOWA KIELCE 10-11.11.12 KL. MŁODZIEŻY DOSKONAŁA 2/2 s. BORYS ALEKSANDROV

ŚWIEBODZICE 29.07.12 KL. MŁODZIEŻY - DOSKONAŁA ZWYCIEZCA MLODZIEZY s. MARIA ZASADA

ŚWIEBODZICE 28.07.12 KL. MŁODZIEŻY - DOSKONAŁA 1 ZWYCIEZCA MŁODZIEŻY s. GRZEGORZ ROBAK

MIĘDZYNARODOWA SZCZECIN 23-24.06.12 - DOSK. 2/2 OLGA KUPRIANOVA-SINKO

KALISZ KL. MŁODZIEŻY DOSKONALA - 2/2 MALGORZATA ZAKRZEWSKA

MIEDZYNARODOW 18.03.12 KL. SZCZENIĄT - 2/3 CHRISTENSEN GERT

DRZONKOW 3-4.03.12 KL. SZCZENIĄT - W.O.1 MAGDALENA SWIETON

WALENTYNKOWA BYDGOSZCZ 11-12.02.12 KL. BABY - W.O. 1/1 KATALIN RADVANSZKY

  

  REGENT AD ACTE - pies/male – SHIH-TZU


2014

   

MIĘDZYNARODOWA KIELCE 9.11.14.KL.OTWARTA - 1/3 CWC

EUROPEJSKA BRNO 26.10.14 - 2/10 CAC RES.CAC s.Redlicki Mirosław

MIĘDZYNARODOWA 28-29.06.14 - dosk.lok.1 ZWYCIEZCA MLODZIEZY s.JEAN-FRANCOIS VANAKEN

MIĘDZYNARODOWA POZNAŃ - doskonała 2/3 s.Wanda Kowalska

ŚWIEBODZICE 25.05.14 - doskonała Zw.MŁODZIEŻY NAJLEPSZY JUNIOR w RASIE Gerard Cox

   

2013

   

ŚWIEBODZICE 01.12.13 KL.baby - w.o. najlepsze Baby na bisach 1 lokata s.Joanna GrucaI

MIĘDZYNARODOWA KIELCE 10.11.13 - kl.baby wybitnie obiecująca NAJLEPSZE BABY s. Miroslaw REDLICKI

  

MISS CASSIE Dogomania - suka/female - CHICHUACHUA

   

2013-2014

   

WROCŁAW 29.09.13 - doskonała 2/3 s. ANDZEJ KAZIMIERSKI
MIĘDZYNARODOWA ZIELONA GÓRA 2.03.14 - bardzo dobra 4/4 s.Sawicic Nebojsa
ZABRZE 6.04.14 - doskonała 2/4 s.Rafal First
KLUBOWA OPOLE 26.04.14 - doskonała 3/9 s. Zofia Konderla
MIĘDZYNARODOWA ŁÓDŹ - doskonała 3/11 s. Grace Godwin
Chorzów - doskonała 2/3 s.Panos Demetriou
BYTOM - doskonała 1/2 CWC s.Rafal First
MIĘDZYNARODWA Wrocław - doskonała s.Josef Suster